Creative+ brush для імператорів

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
92
на майнленді зовсім не знають, як розподілити донат. я розумію, що Sponsor це величезна підтримка для сервера, але він нічим не виділяється, окрім того, що він має brush, на відміну від Imperator. якийсь жалюгідний brush і те, піджали. господи боже! я вже згоден на те, щоб //generate віддати спонсору, але 6000 грн віддавати за трохи більші можливостей для будування? на 6000 грн можна місяць спокійно прожити одному, а тут лише задєржкі в /dc і браш. і це все після того, як адміни жаліються про те, що в них нема грошей. аууу, люди! ви такі можливості упускаєте, коли ви знов несправедливо розподіляєте команди. знову повторюсь про те, що я знаю про те, як важлива така сума для адмінів, але майте совість! багато імператорів будуть вам вдячні за те, щоб ви зійшли з небес і віддали той нещасний браш.
хоча хто з тих адмінів буде читати цей текст? вони прибрали /hdb, зробив його тільки для білого списку і повністю ігнорують навіть більш успішніші ідеї, ніж у мене (див. "Очистка миров через GUI", "Добавьте выбор категорий в меню на Креативе" та інші). хоча б в ідеї "Добавьте действия с большим количеством тайников" зробили відкриття всіх кейсів, але ж тільки для наших улюблених Sponsor
ось така ситуація. вийшло навіть якесь міні-есе. робіть висновки
 
Сверху