Global Deleted

Связано со всеми режимами на проекте.

Mrhelp111

Новичок
Регистрация
4 Сен 2024
Сообщения
0
Deleted
 
Последнее редактирование:

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
90
раніше тут був текст про загальне невподобання майнлендом (або, як просто кажуть - осточортіло), про правила, про недавній технічний збій зі змінними, про верховенство скайблока над креативом+ та інші пункти (вибач, Mrhelp111, не дуже запам'ятав)

адміни, ви - повні довбограї! кожен день я заходжу, і майже завжди я бачу чергове простирадло (маю на увазі довгий текст) з невдоволенням щодо мєтавсєлєнной. нещодавно заходив на креатив - онлайн 100!! це повне позорисько, і це не тільки тому що всі раптом пішли до школи/внз/коледжів (хоча це завжди важливий пункт), тому що всім нудно на креативі, навіть J3 юродивий з двома гравцями, це взагалі що таке???
не здивований, що з кожним днем все більше і більше з'являється таких, як Mrhelp111... але правда в тому, що звернутись ні до кого, всім просто начхати на те, чи подобається гравцям, чи ні..
знаю (а може і ні), всі повідомлення видаляють модератори, і це повідомлення тежьвидалять, але у мене є тільки одне питання - ви самі задоволені майнлендом?
 
Сверху