Global покупка скидкы за изумруды

Связано со всеми режимами на проекте.

Andrey_Boss

Участник
Регистрация
25 Июл 2023
Сообщения
6
Например
Игрок хочет купить себе ранг
Skilled, но он не хочет много тратить деньги и он покупает скидку например 100 изумрудов и скидка 20% на этот ранг.
И чем выше ранг тем скидка дороже

это может помочь игрокам купить ранг.
 

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
90
чому всі дізлайкають? наче ціна King - 714 грн. наприклад, можна зробити для нього знижку 15% (окремим унікальним промо-кодом), це буде -107 гривень, а якщо врахувати ще й сезонні розпродажи, тоді взагалі ціна буде бімба. якщо дають 6 змагардів на день, тоді знижку за 100 змагардів можна вибити за 16-17 днів, що непогано. але я не знаю, скільки коштує донат за змагарди, але я вважаю, що ця ідея топ
 

Andrey_Boss

Участник
Регистрация
25 Июл 2023
Сообщения
6
чому всі дізлайкають? наче ціна King - 714 грн. наприклад, можна зробити для нього знижку 15% (окремим унікальним промо-кодом), це буде -107 гривень, а якщо врахувати ще й сезонні розпродажи, тоді взагалі ціна буде бімба. якщо дають 6 змагардів на день, тоді знижку за 100 змагардів можна вибити за 16-17 днів, що непогано. але я не знаю, скільки коштує донат за змагарди, але я вважаю, що ця ідея топ
Не знаю как другим, но мне кажеться что это во первых даст майнленду больше прибыли, во вторых будет меньше дискременации игроков без ранга, и игроки будут бояться за акаунты больше
 
  • Лайк
Реакции: gjrf
Сверху