Creative+ WorldEdit не тільки для імператорів

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
44
я робив тему про це на минулому форумі, але ви ж знаєте цих адмінів, тому я пишу знову. я не знаю жодної підстави, чому ви обмежили WorldEdit, і зробили його тільки найдорожчому донату. мені потрібен звичні мені //set, //sphere, //cyl, маски, паттерни, але я не хочу платити 1500 грн за це. ви мені можете сказати: "gjrf, ти не можеш зробити //set у коді??". ні, я не можу, тому що вийде те, що мало схоже на мій улюблений WEшний //set. на мою думку, продаж донату збільшиться, якщо зробити хоча б базові команди (той самий //set, //sphere, деякі маски) від Expert чи Hero. це зекономить час для творців ігор, білдерів.
моя думка - розподіліть команди ворлдедіту на весь донат, а не тільки для імператорів
 

gtem

Участник
Регистрация
2 Май 2023
Сообщения
102
Ну, ладно. Норм идея
 

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
44
Так сделали из-за большой нагрузки от сета. Большие кубы сетали и нагружали к+, я думаю это также объяснение, почему сет не дают рангам ниже
я навіть згоден на ліміт у 5000 блоків, тільки щоб WE був доступним для інших донатів. і до того ж, FAWE, який встановлений на майнленді, дуже потужна річ, ії можна оптимізувати так, щоб сервер не навантажувався хоч при 5000, хоч при 50000 блоках
 

VLAD2012

Новичок
Регистрация
4 Май 2023
Сообщения
19
Так сделали из-за большой нагрузки от сета. Большие кубы сетали и нагружали к+, я думаю это также объяснение, почему сет не дают рангам ниже
Ну можно зделать с Support
 

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
44
Ну можно зделать с Support
який ще Support??
🤬
🤬

якщо команди розподілять, то Support'у повинні дати не просто базові команди, а, наприклад, //generate, //smooth, схематіка, //brush, всі (або майже всі) маски та паттерни
для Expert/Hero (якщо адміністрація розгляне цю ідею, а не проігнорить) достатньо //set, //cyl, //sphere, без масок, навіть якщо ліміт буде 5000 блоків. я не говорю про те, щоб WorldEdit повинен бути доступним для Skilled чи Gamer, або навіть звичайних гравців, сервер буде з таким низьким TPS (якщо адміни не оптімізують плагін FAWE), що грати буде неможливо.
 
Последнее редактирование:

kiryxa_vip

Эксперт
Регистрация
3 Май 2023
Сообщения
130
наверное уменьшили лимит императорам чисто чтобы не такими крутыми были да? Если раздать всем ворлд эдит то хостинг умрет через несколько минут, ну и даже сейчас есть алтернатива в коде. Да и впринципе ворлд эдит для имперов обрезанный, нету браш, драин и других команд. Если даже выдадут и как то пофиксят баги то император впринципе обесценится
 

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
44
Если раздать всем ворлд эдит то хостинг умрет через несколько минут
це проблема виключно адміністрації проекту, якщо вони не можуть зробити нормальний хостінг, то це їх проблеми
даже сейчас есть алтернатива в коде
ця убога версія //set мені зовсім не подобається, навіть не пропонуй мені це
ворлд эдит для имперов обрезанный, нету браш, драин и других команд
знову ж таки, це проблема адмінів, і це стан на даний момент, якщо хоча б хтось зайнявся цим, то не було б такого
император впринципе обесценится
маячня, нібито імператора беруть виключно через WorldEdit. і до того ж, можна зробити так, щоб базові команди були доступні у Expert/Hero, а далі за наростаючою, Imperator буде мати всі права WE, і ніхто не буде ображений. мені, наприклад, буде достатньо //sphere, але білдеру може не вистачати всіляких //mask, //brush, і він візьме Imperator'а
 

kiryxa_vip

Эксперт
Регистрация
3 Май 2023
Сообщения
130
це проблема виключно адміністрації проекту, якщо вони не можуть зробити нормальний хостінг, то це їх проблеми
это не проблема админов, они не создали хостинг
ця убога версія //set мені зовсім не подобається, навіть не пропонуй мені це
че убого то, норм версия 2 точки выбираешь и блок результат один и тотже как для нищих бездонаток норм
знову ж таки, це проблема адмінів, і це стан на даний момент, якщо хоча б хтось зайнявся цим, то не було б такого
не проблема админов,а проблема хостинга
маячня, нібито імператора беруть виключно через WorldEdit.
ну да я брал
але білдеру може не вистачати всіляких //mask, //brush, і він візьме Imperator'а
не возьмет потому что на сервере эти команды отключены1686155052750.png, ну и какой вообще билдер на креативе вы о чем, там одни школьники сидят которые максимум что могут построить это перевернутый молоток
. і до того ж, можна зробити так, щоб базові команди були доступні у Expert/Hero, а далі за наростаючою, Imperator буде мати всі права WE, і ніхто не буде ображений.
императоры буду обиженны так как прослали 1000 рублей в пустую
 

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
44
это не проблема админов, они не создали хостинг

че убого то, норм версия 2 точки выбираешь и блок результат один и тотже как для нищих бездонаток норм

не проблема админов,а проблема хостинга

ну да я брал

не возьмет потому что на сервере эти команды отключеныПосмотреть вложение 910, ну и какой вообще билдер на креативе вы о чем, там одни школьники сидят которые максимум что могут построить это перевернутый молоток

императоры буду обиженны так как прослали 1000 рублей в пустую
навіть не буду сперечатись, тому що аргументи зводяться до того, що імператорів обділять по повної, ти валиш на хостінг (хоча налаштувати FAWE - це максимум година роботи), і ти все одно всунув мені цю пародію на //set. я тільки пропоную зробити так, щоб базові команди були доступніше, кому потрібні команди складніше за //cyl, то й заплатить за Support чи Imperator (якщо ідею розглянуть), а якщо ти брав Imperator'а ТІЛЬКИ заради цих базових команд, то мені за тебе прикро, тому що "чьо убого то, двє точкі поставіть і всьо"
 

kiryxa_vip

Эксперт
Регистрация
3 Май 2023
Сообщения
130
навіть не буду сперечатись, тому що аргументи зводяться до того, що імператорів обділять по повної, ти валиш на хостінг (хоча налаштувати FAWE - це максимум година роботи), і ти все одно всунув мені цю пародію на //set. я тільки пропоную зробити так, щоб базові команди були доступніше, кому потрібні команди складніше за //cyl, то й заплатить за Support чи Imperator (якщо ідею розглянуть), а якщо ти брав Imperator'а ТІЛЬКИ заради цих базових команд, то мені за тебе прикро, тому що "чьо убого то, двє точкі поставіть і всьо"
какие настройки fawe ты сделаешь чтобы не лагал хостинг кроме лимита на 10 блоков
 
Сверху