По поводу смены почты☝️🤓

Hz chto napisat

Участник
Регистрация
2 Апр 2024
Сообщения
4
Крч, у меня сломался комп, переустановил винду и все обнулилось, где была моя почта, которая привязана к акку. Каждый раз, когда я захожу сервер просит ввести код, который был прислан на почту, которая была утеряна. Подробнее в дс np0ct0_chel ( Когда я пишу /changeemail пишет ты не авторизован )
 

premcoon

Внутриигровой модератор
Команда форума
Модератор
Регистрация
3 Май 2023
Сообщения
210

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
43
Восстановление аккаунта можно купить в магазине: тык
вибачаюсь, що не за темою... але вимагати за відновлення акаунту/світу гроші??? люблю наводити приклади, але ось ще один - припустимо, що ти загубив ключі від квартири в... аквапарку, чому б ні? звертаєшься до адміністратора за допомогою, він каже "аааа так, є в нас твої ключі, але тобі треба заплатити 45 гривень! і навіть не скигли, могло б бути й всі 65", а ти не знаєш що робити, бо не можеш зайти до хати
 
Последнее редактирование:

ladyross_btw

Внутриигровой модератор
Команда форума
Модератор
Регистрация
19 Дек 2023
Сообщения
12
вибачаюсь, що не за темою... але вимагати за відновлення акаунту/світу гроші??? люблю наводити приклади, але ось ще один - припустимо, що ти загубив ключі від квартири в... аквапарку, чому б ні? звертаєшься до адміністратора за допомогою, він каже "аааа так, є в нас твої ключі, але тобі треба заплатити 45 гривень! і навіть не скигли, могло б бути й всі 65", а ти не знаєш що робити, бо не можеш зайти до хати
систему придумала не я, вопросы уж явно не ко мне :3
 

DarkSky_

Внутриигровой модератор
Команда форума
Модератор
Регистрация
2 Май 2023
Сообщения
396
вибачаюсь, що не за темою... але вимагати за відновлення акаунту/світу гроші??? люблю наводити приклади, але ось ще один - припустимо, що ти загубив ключі від квартири в... аквапарку, чому б ні? звертаєшься до адміністратора за допомогою, він каже "аааа так, є в нас твої ключі, але тобі треба заплатити 45 гривень! і навіть не скигли, могло б бути й всі 65", а ти не знаєш що робити, бо не можеш зайти до хати
Гравці самі відповідають за свої акаунти та свої дані: паролі, пошту, безпеку та інше. Якщо вони втратили доступ до пошти, забули пароль або їх зламали, це виключно вина гравця, а не адміністрації. Нинішня адміністрація не зобов'язана безкоштовно відновлювати облікові записи, які втрачені з вини самих гравців. Таких випадків, на жаль, досить багато, більше, ніж випадків із втратою ключа у реальному житті, який ти навів.
 
Сверху