Creative+ покупка функцій WorldEdit/для світу

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
43
я сьогодні думав-думав, і придумав компроміс для цієї ідеї. гаразд, не будемо додавати функції до існуючого донату? не будемо. можна просто зробити окрему вкладку в магазині:
1718542758742.png
і там буде можливість придбати ці позиції:
  • доступ до //set, //sphere, //replace, //walls, //outline, //line, //replace, //cyl т.д. (припустимо, що буде коштувати 450 грн і називатись "Основний пакет WorldEdit")
  • доступ до //copy, //paste, //cut, //rotate і т.д. (100 грн, пак "Копіювання")
  • доступ до паттернів (по типу ^, %, ", *, #linear2d, #simplex) (50 грн, "Паттерни")
  • доступ до brush (ціна на ваш розсуд)
і для світу
  • доступ до коду буде коштувати 50-100 грн/або з Hero, бо бісять 492394294 клікерів і пвп паркурів. нехай подумають, перш ніж робити ото лайно. але хоча б найбазовіше зробіть, що повинно вмикатись - зберігання речей при смерті, рівень голоду, і т.д.
  • можливість транзакцій без 1000 унікальних користувачів буде коштувати теж гривень 200-300 (ДЛЯ ОДНОГО СВІТУ)
знову ж таки, цю ідею ніхто не буде читати, тому що адмінам все одно на раціональну монетизацію для найпопулярнішого режиму їхнього серверу. але я не проти віддати ці 450 гривень за можливість НОРМАЛЬНО зробити //outline 155 або //set #simplex[10][35,35:1,35:2,35:3], та й суми, які я навів не буде бити по гаманцям вельмишановних (і не дуже) гравців. хоча я знаю що зроблять адміни, НАВІТЬ ЯКЩО до них дійде ця ідея - вони просто викрутять ціни в 3 рази більше, а функцій - в 2 рази менше. будь ласка, пропонуйте, що можна відкоригувати чи додати
і я знаю хто буде проти - оті білдєрішкі і імператори, які будуть заявляти про "Я РАДІ WORLDEDIT І ПОКУПАЛ ДОНАТ, А ТВОЯ ІДЄЯ - ТОЛЬКО СДЄЛАЄТ ДІСБАЛАНС НА СЄРВЄРЄ"
 
Последнее редактирование:
Сверху