Hub чому ніхто не читає ідеї?

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
43
вам зовсім ні гаряче ні зимно на гравців? зі всіх 457 ідей (нехай вони гарні і не дуже), я впевнений, що тільки 30 з них зачинені, а спромогтися реалізувати - лише 5-10 (наприклад, та ж заборона /hdb, приховувати покарання, передача прав на світ). є ж багато ідей навіть на першій сторінці, які не складно зробити, так чому б не почати зараз? бо це єдиний спосіб донести свої пропозиції адміністраторам. кожен, хто надіслав ідею - вилили душу, щоб зробити отой майнленд, я не побоюсь цього слова, краще.
хоча, якщо на сервері з усіх модераторів тільки 3 калєкі, один з яких на англомовному сервері, а щоб мати базові команди WorldEdit - треба витратити ціну квитка на купе люкс, то я навіть не повінен скаржитись на якусь дрібницю, як-от ідеї

і так, мені нудно, тому і пишу ці теми. не думаю, що відповідь члена команди проекту буде адекватною, але варто спробувати
Сообщение объединено:

хай йому грець, навіть префіксу Forum немає у заголовку
 

Mee8YT

Эксперт
Регистрация
3 Май 2023
Сообщения
314
вам зовсім ні гаряче ні зимно на гравців? зі всіх 457 ідей (нехай вони гарні і не дуже), я впевнений, що тільки 30 з них зачинені, а спромогтися реалізувати - лише 5-10 (наприклад, та ж заборона /hdb, приховувати покарання, передача прав на світ). є ж багато ідей навіть на першій сторінці, які не складно зробити, так чому б не почати зараз? бо це єдиний спосіб донести свої пропозиції адміністраторам. кожен, хто надіслав ідею - вилили душу, щоб зробити отой майнленд, я не побоюсь цього слова, краще.
хоча, якщо на сервері з усіх модераторів тільки 3 калєкі, один з яких на англомовному сервері, а щоб мати базові команди WorldEdit - треба витратити ціну квитка на купе люкс, то я навіть не повінен скаржитись на якусь дрібницю, як-от ідеї

і так, мені нудно, тому і пишу ці теми. не думаю, що відповідь члена команди проекту буде адекватною, але варто спробувати
Сообщение объединено:

хай йому грець, навіть префіксу Forum немає у заголовку
когда занимаются режимом, и есть на это время - читают

сейчас апофез (@Apotheoses) занимается креативом, ему дали на него доступ и все дела, и он прочёл фулл форум идей с пометкой к+
я ему часто предлагаю идеи (у него есть группка людей, которых он прислушивается), и в большинстве своём он говорит "на форуме вроде предлагали"
 

Apotheoses

Эксперт
Регистрация
19 Июн 2023
Сообщения
42
пинг не работает :mad:
а щоб мати базові команди WorldEdit - треба витратити ціну квитка на купе люкс
ограничения ввели из-за того что не особо добросовестные игроки крашали сервер с помощью ве, со спонсором таких особо не будет
 

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
43
якісь крємлєботи написали
ему дали на него доступ и все дела
чому тоді у нього немає регалій на форумі і т.д?
ограничения ввели из-за того что не особо добросовестные игроки крашали сервер с помощью ве, со спонсором таких особо не будет
по-перше, я пропоную не роздавати worldedit всім підряд - у мене є два варіанта ідей, як можна зробити:
тик (покупка прав на worldedit окремо)
тик (видача базових команд worldedit, сира ідея, перша краще)
по-друге, можна зробити хоч якісь ліміти, 10 тисяч блоків, чи 20. та й FAWE оптимізованіше за звичайний worldedit, хіба ні? 🤨
я не проти заплатити умовні 400 грн за //set та інші базові команди, але я не готовий платити 1300 грн (і це зі знижкою) за Imperator. я трохи прибільшив про ціну люкса в укрзалізниці, але за ті ж самі гроші можна з'їздити до Львова з Харкова в купе, до Одеси туди-назад або до Києва на інтерсіті. ви можете сказати, що я жмот і докопуюсь до дрібниць... але я просто не вірю в те, що адміни просрали шанс зробити з creative+ конфєтку. вся увага з донатом приділяється лише на skyblock, але з creative+ можна було б за розумом зробити
 
Последнее редактирование:

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
43
майнленд просто просрали... колекції та кейси скайблоку, навіть і десятої частини не коштують того, що можно було б зробити з креатів+. знову ж таки - код з Gamer та/або платний, додати /ast і зробити з Expert (щоб оті "продавци моделєк" не втикали), /hdb теж могли б за 20 гривень продавати, та навіть і ліміти на worldedit теж можна було б купити... але оті адміни панькаються зі skyblock, хоча він не вартий класичного skyblock та варіації скайблоку на хайпікселі. а потім ще й жаліються, що грошей не вистачає, клянчать підтримку c+
Сообщение объединено:

можете як зазвичай видалити, але ж ви повинні розуміти, які перспективи б відкрились з монетизуванням c+, знову ж таки, просто не вірю, що адміни провтикали цей момент
 

Mee8YT

Эксперт
Регистрация
3 Май 2023
Сообщения
314

gjrf

Активный участник
Регистрация
6 Июн 2023
Сообщения
43

Mee8YT

Эксперт
Регистрация
3 Май 2023
Сообщения
314
Сверху